Prezent na odległość

Prezent na odległość

Jeśli mieszkasz daleko od swojej mamy, pewnie zastanawiasz się jak możesz obchodzić jej święto. Wbrew pozorom nie jest to trudne – mamy doskonałe rozwiązanie na złożenie życzeń na odległość!

E-torty oferuje wypieki z dostawą do dowolnego miasta w Polsce, a to oznacza, że możemy zawieźć słodką przesyłkę także do Twojej mamy! Tort kokosowy, królewski, czekoladowy, z malinami, jogurtowy z truskawkami… wybór jest ogromny, a w ofercie mamy także serniki, tarty, rolady, babeczki i inne słodkości. Z pewnością odnajdziesz na stronie e-torty to, co Twoja mama lubi najbardziej. Złóż zamówienie online i… to już wszystko! My zajmiemy się resztą – kontaktem z lokalną cukiernią, dodatkami w postaci kwiatów bądź kartki z życzeniami, a także dostawą pod podany adres. Wyobraź sobie, jakie zaskoczenie może wywołać taki upominek!

Chcemy wywołać uśmiech na twarzy każdej mamy, więc w naszej ofercie mamy także torty z nadrukiem oraz możliwość dodania spersonalizowanego napisu na wypiekach. Zaskocz mamę wzruszającymi życzeniami i ciastem z Waszym wspólnym zdjęciem. Łzy szczęścia gwarantowane – a przecież o szczęście wszystkich mam właśnie nam chodzi.

Sprawdź, jakie wypieki możesz zamówić dla swojej mamy. Może zdecydujesz się na tort artystyczny? Nasi cukiernicy tworzą piękne dekoracje z masy cukrowej i potrafią wyrzeźbić z ciasta i lukru praktycznie wszystko! Elementy dekoracyjne w formie kwiatów lub serc upiększą każdy tort i podkreślą wagę wydarzenia.

Całą naszą ofertę znajdziesz online na e-torty.pl, więc nie zwlekaj i zamów idealny tort specjalnie na Dzień Matki!

By | 2017-05-15T11:34:59+00:00 Kwiecień 20th, 2017|Bez kategorii|