Torty dla firm

Torty firmowe 

Torty i inne wypieki dla firm to trend o wciąż rosnącej popularności. Można je zamówić z dekoracją z firmowym logo, dedykowanym napisem i bilecikiem. Jeśli jeszcze nie zdarzyło Wam się spotkać z tortami dla firm, warto przyjrzeć się dostępnej ofercie.

Firmy często chcą obdarować swoich pracowników jakimś drobiazgiem z okazji świąt lub ważniejszego osiągnięcia biznesowego. Coraz częściej wybierają w tym celu oryginalne torty z nadrukiem, babeczki z napisami, a nawet pączki. Wystarczy, że zamówią wybraną ilość wypieków, dobiorą odpowiednią dekorację w postaci logo firmy i zamówią na dowolny adres. Takie słodkości mogą dotrzeć do kilku lokalizacji w różnych miastach – każdy oddział może więc otrzymać taką samą niespodziankę w tym samym czasie!

Słodkie wypieki firmowe zyskują coraz większą popularność, ponieważ można się nimi łatwo podzielić w większym gronie i budują przyjemną atmosferę. Sprawdź, jakie to łatwe: wystarczy zdecydować się na konkretny smak i kształt oraz przesłać odpowiednią grafikę. Resztą zajmiemy się my i nasi cukiernicy! Tutaj znajdziesz naszą ofertę firmową.

By | 2017-05-15T11:45:29+00:00 Kwiecień 18th, 2017|kategorie tortów|