Torty gratulacyjne

Torty gratulacyjne 

Zastanawiasz się, w jaki sposób złożyć komuś gratulacje? Jest wiele okazji, na które warto zwrócić uwagę: ukończenie studiów, nowa praca, rocznica ślubu, czy awans. Kartki z życzeniami i kwiaty to znany wszystkim standard, więc może warto pomyśleć o innej formie złożenia gratulacji?

My polecamy oczywiście słodkości – to uniwersalny i efektowny prezent dla każdego. Pomyśl, co najbardziej by ucieszyło obdarowywaną osobę. Może to klasyczny czekoladowy tort, albo waniliowe cupcakes z dekoracją? My jesteśmy wielbicielami obu rozwiązań! Tort jest doskonały, aby świętować w większym gronie, wraz z rodziną i przyjaciółmi. Wszelkiego rodzaju babeczki można natomiast wręczyć bez względu na to, czy w planach jest wielka feta czy nie.

Pomyśl, ile przyjemności możesz sprawić taką niespodzianką! Nasze wyjątkowe torty, ciasta, tarty i babeczki doskonale sprawdzą się jako gratulacyjny podarunek. Możesz zamówić je z dostawą do domu bądź firmy – wszędzie tam, gdzie będzie to odpowiadać obdarowywanej osobie.

By | 2017-05-15T11:47:07+00:00 Kwiecień 18th, 2017|kategorie tortów|